بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی عرفان در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۱۲، به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به ارزش ها و کرامات انسانی، آغاز به کار نمود. این بیمارستان با داشتن 180 تخت فعال شامل اتاق‌های تک تخته ، دو تخته و بخش ویژه ، در زمینی به مساحت ۴۴۸۰ متر مربع و با زیربنای ۲۰۰۰۰ مترمربع در ۹ طبقه واقع شده است. این بیمارستان یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است که بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی تأسیس شده است و به عنوان یک بیمارستان جنرال با اتاق های عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی، طراحی و بنا شده است. حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز را به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی ایران، در ذهن و قلب بیماران تبدیل کرده است.

دکتر قدمگاهی افتخار حضور در بخش کاردرمانی بیمارستان عرفان را داشته است . این بیمارستان از بهترین بیمارستان های خصوصی کشور است که بهترین خدمات را در هر زمینه ای ارائه می دهد . 

 

کاردرمانی در بیمارستان عرفان یک تجربه بسیار مفید برای دکتر قدمگاهی بوده است .

شما عزیزان می توانید برای دریافت نوبت از کلینیک قدمگاهی و یا دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

این مرکز درسال 1357 با 42000 متر مربع زیر بنا در 7 طبقه بنام نقاهتگاه کمک شماره 2 احداث گردید و در دی ماه سال 1358 پس از پیروزی انقلاب اسلامی با نام مرکز پزشکی آموزشی و درمانی آیت ا.... طالقانی به دانشگاه شهید بهشتی واگذار گردید. بیمارستان آیت ا...طالقانی به عنوان یک مرکز پزشکی ، آموزشی و درمانی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی فعالیت می نماید . 

دکتر قدمگاهی برای مدتی در بخش مرکز کاردرمانی بیمارستان آیت اله طالقانی مشغول به کار بوده و توانسته تجربه بسیار ارزشمندی به دست آورد . اکنون دکتر قدمگاهی یکی از با ترجبه ترین کاردرمان ها در تهران است . 

شما عزیزان می توانید برای آگاهی بیشتر و دریافت نوبت با ما تماس بگیرید

کلینیک تخصصی دکتر قدمگاهی آمادگی پذیرش شما را دارد

بیمارستان کودکان حضرت علی‌­­اصغر (ع)، در سال ۱۳۴۳ با عنوان «شهرآزاد» راه‌اندازی شد. بیمارستان در زمینی به مساحت ۵۱۳۰ مترمربع و زیربنای ۸۵۰۰ متر مربع احداث شد و مدیریت آن با خانم نیّره شیوا بود که با جذب نیکوکاران، هزینه‌های بیمارستان را تأمین می‌کرد. دکتر قدمگاهی سابقه کار در کلینیک کاردرمانی بیمارستان کودکان علی اصغر را دارد . 

دکتر قدمگاهی موفق به کسب تجربه ارزشمند در مرکز کاردرمانی بیمارستان کودکان علی اصغر شد . دکتر قدمگاهی یکی از با تجربه ترین کاردرمان گر های تهران است . دکتر قدمگاهی در بیمارستان های زیادی مشغول به کار بوده است . 

شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت با ما تماس بگیرید . 

درحال حاضر با مساحتی بالغ بر 19000 مترمربع و زیربنایی حدود 29440 مترمربع دارای 8 ساختمان در چهارو شش طبقه و پارکینک روباز و مسقف ومحل توقف آمبولانس و موتور به صورت جداگانه و دو درب ورودی شرقی و شمالی می باشد . که درب شمالی جهت رفاه حال کارکنان تا ساعت 17:30 باز می باشد . همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان و باشگاه بدنسازی و رستوران و کافی شاپ درمحوطه حیاط به منظور تحکیم منشور حقوق کارکنان تدبیر و بنا شده است .

اکنون به عنوان مرکز پزشکی , درمانی , آموزشی و پژوهشی فوق تخصصی با 420 تخت مصوب و حدود 76 تخت ستاره دار دارای 24 بخش بستری و 14واحد پاراکلینیک و 33 واحد درمانگاه و مراکز توسعه و پژوهش , تحقیقات مسمومین , تحقیقات عفونی و بیماری های گرمسیری درعرصه های مختلف علمی ارائه خدمت می نماید .

دکتر قدمگاهی برای مدتی در بیمارستان لقمان که یکی از قدیمی ترین بیمارستان های تهران است مشغول به کار بوده است . این بیمارستان از بروزترین تجهیزات پزشکی استفاده میکند و همیشه پزشکان متخصص و با تجربه را به کار می گیرد .

دکتر قدمگاهی در کلینیک کاردرمانی بیمارستان لقمان موفق به کسب تجربه ارزشمند شده است . 

شما عزیزان می توانید برای گرفتن نوبت از کلینیک کاردرمانی دکتر قدمگاهی تماس بگیرید .

بیمارستان تخصصی بوعلی یکی از مجهزترین و جدیدترین بیمارستان های تهران است . این بیمارستان از بهترین پزشکان خدمات می گیرد و سعی دارد که بیماران خود را راضی نگه دارد . 

دکتر قدمگاهی برای مدتی در این بیمارستان مشغول به کار بده است . وی در کلینیک کاردرمانی بیمارستان بوعلی توانسته تجربه زیادی به دست آورد . 

شما عزیزان می توانید برای دریافت نوبت دهی تماس بگیرید