این مرکز درسال 1357 با 42000 متر مربع زیر بنا در 7 طبقه بنام نقاهتگاه کمک شماره 2 احداث گردید و در دی ماه سال 1358 پس از پیروزی انقلاب اسلامی با نام مرکز پزشکی آموزشی و درمانی آیت ا.... طالقانی به دانشگاه شهید بهشتی واگذار گردید. بیمارستان آیت ا...طالقانی به عنوان یک مرکز پزشکی ، آموزشی و درمانی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی فعالیت می نماید.

این بیمارستان 477 تخت دارد . می توان گفت بیمارستان تخصصی آیت اله طالقانی دارای یکی از برترین مراکز گفتاردرمانی در تهران است . دکتر قدمگاهی برای مدتی در این بیمارستان مشغول به کار بوده است و توانسته تجربه بسیار ارزشمندی در کلینیک گفتاردرمانی بیمارستان آیت اله طالقانی به دست آورد . 

دکتر قدمگاهی الان یکی از بهترین و با تجربه ترین گفتاردرمانگر های تهران است و مرکز گفتاردرمانی خود را تاسیس کرده است . 

شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت از مرکز گفتاردرمانی دکتر قدمگاهی با ما تماس بگیرید

درحال حاضر با مساحتی بالغ بر 19000 مترمربع و زیربنایی حدود 29440 مترمربع دارای 8 ساختمان در چهارو شش طبقه و پارکینک روباز و مسقف ومحل توقف آمبولانس و موتور به صورت جداگانه و دو درب ورودی شرقی و شمالی می باشد . که درب شمالی جهت رفاه حال کارکنان تا ساعت 17:30 باز می باشد . همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان و باشگاه بدنسازی و رستوران و کافی شاپ درمحوطه حیاط به منظور تحکیم منشور حقوق کارکنان تدبیر و بنا شده است .

اکنون به عنوان مرکز پزشکی , درمانی , آموزشی و پژوهشی فوق تخصصی با 420 تخت مصوب و حدود 76 تخت ستاره دار دارای 24 بخش بستری و 14واحد پاراکلینیک و 33 واحد درمانگاه و مراکز توسعه و پژوهش , تحقیقات مسمومین , تحقیقات عفونی و بیماری های گرمسیری درعرصه های مختلف علمی ارائه خدمت می نماید .

دکتر قدمگاهی مفتخر بوده تا در کلینیک گفتاردرمانی بیمارستان لقمان کار کند . همانطور که می دانید بیمارستان لقمان یکی از قدیمی ترین و مجهزترین بیمارستان های تهران است . مرکز گفتاردرمانی بیمارستان لقمان یکی از برترین مراکز موجود گفتاردرمانی در تهران است . دکتر قدمگاهی تجربه زیادی در این بیمارستان کسب کرده و بر پایه همان تجریه امروز توانسته یکی از برترین کلینیک های گفتاردرمانی در تهران را تاسیس کند . 

شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت با ما تماس بگیرید.

بیمارستان بوعلی تهران یکی از پیشرفته ترین و بروزترین بیمارستان ها در زمینه گفتاردرمانی است . پزشکان متخصص و خوب در این بیمارستان مشغول کارد هستند .

دکتر قدمگاهی سابقه گفتاردرمانی در این بیمارستان رادر کارنامه خود دارند . خدمت در این بیمارستان موجب کسب تجربه ارزشمند برای دکتر قدمگاهی شده است . این بیمارستان از بهترین تجهیزات استفاده می کند .

دکتر قدمگاهی افتخار دارد که خود را یکی از برترین گفتاردرمان گر های خوب در تهران معرفی کند . همینطور کلینیک گفتاردرمانی بیمارستان بوعلی از بهترین بخش های بیمارستان است . 

شما عزیزان می توانید برای وقت کلینیک تخصصی دکتر قدمگاهی با ما تماس بگیرید .

بیمارستان کودکان حضرت علی‌­­اصغر (ع)، در سال ۱۳۴۳ با عنوان «شهرآزاد» راه‌اندازی شد. بیمارستان در زمینی به مساحت ۵۱۳۰ مترمربع و زیربنای ۸۵۰۰ متر مربع احداث شد و مدیریت آن با خانم نیّره شیوا بود که با جذب نیکوکاران، هزینه‌های بیمارستان را تأمین می‌کرد .

دکتر قدمگاهی یکی از متخصصان گفتاردرمانی که تجربه بسیار زیادی دارد . دکتر قدمگاهی در خیلی از بیمارستان های مشهور تهران مشغوله کار بوده . مانند بیمارستان کودکان علی اصغر که یکی از قدیمی ترین و بروز ترین بیمارستان های تهران است حضور داشته و در بخش کلینیک گفتاردرمانی بیمارستان علی اصغر مشغول به کار بوده است .

حالا کلینیک دکتر قدمگاهی با تجربه و دانش تخصصی در زمینه گفتار درمانی در انتظار شماست .

شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت با ما تماس بگیرید .

 

همانطور که می دانید بیمارستان شهدای تجریش از قدیمی ترین و برترین بیمارستان های کشور است . برترین پزشکان در این بیمارستان مشغول کار هستند و از بروزترین تجهیزات پزشکی در این بیمارستان استفاده می شود . دکتر قدمگاهی برای مدتی در این بیمارستان مشغول کار در بخش گفتاردرمانی بوده اند .

اکنون دکتر قدمگاهی یکی از برترین گفتاردرمان گرها است . دکتر قدمگاهی تجربیات زیادی در بیمارستان شهدای تجریش کسب کرده . البته که کلینیک گفتاردرمانی بیمارستان شهدای تجریش از برترین مراکز کشور است

شما می توانید برای اخذ نوبت با ما تماس بگیرید .