درحال حاضر با مساحتی بالغ بر 19000 مترمربع و زیربنایی حدود 29440 مترمربع دارای 8 ساختمان در چهارو شش طبقه و پارکینک روباز و مسقف ومحل توقف آمبولانس و موتور به صورت جداگانه و دو درب ورودی شرقی و شمالی می باشد . که درب شمالی جهت رفاه حال کارکنان تا ساعت 17:30 باز می باشد . همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان و باشگاه بدنسازی و رستوران و کافی شاپ درمحوطه حیاط به منظور تحکیم منشور حقوق کارکنان تدبیر و بنا شده است .

اکنون به عنوان مرکز پزشکی , درمانی , آموزشی و پژوهشی فوق تخصصی با 420 تخت مصوب و حدود 76 تخت ستاره دار دارای 24 بخش بستری و 14واحد پاراکلینیک و 33 واحد درمانگاه و مراکز توسعه و پژوهش , تحقیقات مسمومین , تحقیقات عفونی و بیماری های گرمسیری درعرصه های مختلف علمی ارائه خدمت می نماید .

دکتر قدمگاهی مفتخر بوده تا در کلینیک گفتاردرمانی بیمارستان لقمان کار کند . همانطور که می دانید بیمارستان لقمان یکی از قدیمی ترین و مجهزترین بیمارستان های تهران است . مرکز گفتاردرمانی بیمارستان لقمان یکی از برترین مراکز موجود گفتاردرمانی در تهران است . دکتر قدمگاهی تجربه زیادی در این بیمارستان کسب کرده و بر پایه همان تجریه امروز توانسته یکی از برترین کلینیک های گفتاردرمانی در تهران را تاسیس کند . 

شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت با ما تماس بگیرید.