مرکز نوروفیدبک دکتر قدمگاهی از نخستین کلینیک های نوروفیدبک و همچنین از بهترین آنهاست . دکتر قدمگاهی به همراه تیم حرفه ای خود که با تحصیلات مرتبط در حوزه علوم اعصاب و مقالات علمی و پژوهشی در زمینه نوروفیدبک بر سر تیم نوروفیدبک فرانش است .

 

برای دریافت مشاوره یا تعیین وقت ملاقات با خانم دکتر قدمگاهی و اطلاعات بیشتر ، راه های درمان جدید در حوزه نوروفیدبک میتوانید از ساعت 9 صبح تا 8 غروب با کلیک بر روی دکمه زیر با کلینیک تماس حاصل نمایید در سایر ساعات با کلیک بر رو دکمه آبی رنگ شناور در گوشه سمت راست سایت و تکمیل فرم تماس ما با شما منتظر تماس کارشناسان ما با خود باشید

برای تماس با کلینیک اینجا کلیک کنید 0212279518

قابل ذکر است که هزینه نوروفیدبک مرکز دکتر قدمگاهی مناسب است . 

نوروفیدبک چیست ؟

 

نوروفیدبک در واقع یک فرایند آموزشی است که در آن مغز خودتنظیمی را فرا می‌گیرد. در طول آموزش، فعالیت مغز توسط اداره هشیار و ناهشیار توجه کنترل می‌شود. یادگیری هشیارانه زمانی اتفاق می‌افتد که فرد در می‌یابد که چطور سیگنال فیدبک به توجه و وضعیت ذهنی او ارتباط پیدا می‌کند. در واقع هدف نوروفیدبک تراپی آموزش خودتنظیمی به مغز است و سعی دارد به مغز یاد دهد که چگونه خود را تنظیم کند در نوروفیدبک سنسورهایی که الکترود نامیده می‌شوند بر روی پوست سر بیمار قرارمی‌گیرند. این سنسور‌ها فعالیت الکتریکی مغز فرد را ثبت و در غالب امواج مغزی (دراغلب موارد به شکل شبیه‌سازی شده در قالب یک بازی کامپیوتری یا فیلم ویدئویی) به اونشان می‌دهند. در این حالت پخش فیلم یا هدایت بازی کامپیوتری بدون استفاده از دست وتن‌ها با امواج مغزی شخص انجام می‌شود. به این شکل فرد با دیدن پیشرفت یا توقف بازی و گرفتن پاداش یا از دست دادن امتیاز و یا تغییراتی که در صدا یا پخش فیلم به وجود می‌آید، پی به شرایط مطلوب یا نامطلوب امواج مغزی خود برده و سعی می‌کند تا با هدایت بازی یا فیلم، وضعیت تولید امواج مغزی خود را اصلاح کند.  بنابراین نوروفیدبک به مغز کمک می‌کند تا یاد بگیرد که چطور خودش را تنظیم و نواقص عملکردی خود را برطرف نماید. لذا هیچ‌گونه دستکاری یا مداخله ماده خارجی وجود ندارد که بخواهد عوارض جانبی داشته باشد یا وابستگی ایجاد کند. با نوروفیدبک ما تنها‌ مهارتهای جدیدی را فرا می‌گیریم، مهارت‌هایی که ما و مغزمان را بیش از پیش توانمند می‌سازد.اگر نیاز به نوروفیدبک دارید باید به مرکز نوروفیدبک و یا کلینیک نوروفیدبک قدمگاهی مراجعه کنید.در این مرکز خدمات هزینه نوروفیدبک بسیار علارغم کیفیت بسیار بالا در حد مطلوب میباشد .

نوروفیدبک نوعی بیوفیدبک است که در آن به طور مستقیم روی مغز کار می‌شود و بنا بر هدفی که از پیش تعیین شده است، دامنۀ امواج مغزی، درجۀ هم‌نوسانی و یا اختلاف فاز آماج تغییر قرار می‌گیرند. منطق این روش درمانی بر پایه شرطی سازی عاملی استوار است.

نوروفیدبک یک فرایند یادگیری  است که  با کاربرد تکنولوژی کامپیوتر انجام می شود.هدف نوروفیدبک آموزش خود به مغز است.در واقع مانند آیینه ای ، کم و کاستی های مغز را به خودش نشان می دهد و با بازخوردی که از امواج مغزی ارايه می دهد ، مغز را در تنظیم فعالیت خود کمک نماید و در موارد زیر انجام می شود:

 تاثیر نوروفیدبک بر بیش فعالی / کمبود توجه

 تاثیر نوروفیدبک براضطراب

 تاثیر نوروفیدبک بر آسیب مغزی

تاثیر نوروفیدبک بر سردردهای میگرنی

تاثیر نوروفیدبک بر افسردگی

تاثیر نوروفیدبک بر ارتقاء عملکرد

تاثیر نوروفیدبک بر اختلال یادگیری

شما برای اطلاع از قیمت نوروفیدبک در مرکز دکتر قدمگاهی میتوانید با ما تماس بگیرید

چگونگی درمان نوروفیدبک

در درمان نوروفیدبک از امواج مغزd و بازخورد آن به بيمار براي درمان بيماري استفاده مي شود. وابسته به نوع و شدت بیماری افراد ، الکترودهایی که در روش نوروفیدبک به مناطق مختلف سر و گوش های فرد بیمار متصل می شود. الکترودها نورفیدبک که ویژه امواج مغزی ،امواج آن ناحیه از مغز را دریافت و به سیستم رایانه ارسال می کنند. برنامه نرم افزاری رایانه نیز این امواج را پردازش می کند و به صورت شکل هایی خاص و قابل فهم از امواج و تصاویر به درمانگر و متحصص نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک تهران که همان مرکز قدمگاهی است  نشان می دهد. درمانگر های شغول به فعالیت در حرفه ایی ترین مرکز نوروفیدبک در تهران بر اساس تحلیل این امواج ، شیوه ویژه درمانی خاص هر بیمار را تنظیم می کند که هر شیوه برای هر بیمار ، یک پروتکل درمانی نامیده میشود . بیمار با مراجعه به کلینیک قدمگاهی بعنوان کلینیک نوروفیدبک در تهران در مقابل نمایشگر رایانه می نشیند و با مشاهده الگوی امواج خود، سعی می کند که با فکر خود آن ها را به حالت بهینه و مناسب بازگرداند. با تکرار این روش در جلسات متعدد نوروفیدبک تراپی، مغز بیمار به تدریج به حالت ایده آل عملکردی می رسد و در واقع یاد می گیرد که در حالت مناسب باقی بماند و حالت موجی که باعث بروز علائم بیماری می شود را نداشته باشد. بدین ترتیب علائم بیماری ازبین می­رود و بیمار به حالت معمول و سالم خود می رسد.

یکی از موضوعات مهم قبل شروع درمان برای افراد طول مدت زمان و تعداد جلسات نوروفیدبک می باشد و به طبع میزان هزینه نوروفیدبک مورد سوال است . هر جلسه درمان نوروفیدبک معمولا  40 تا 50دقیقه طول می کشد. تعداد جلسات و هزینه نوروفیدبک  نیز به نوع بیماری، سن بیمار و میزان پیشرفت بیماری هر فرد بستگی دارد. به طور معمول برای هر بیمار بین 10 تا 100 جلسه می تواند کافی باشد و در این تعداد جلسات بیماری وی از طریق نوروفیدبک تراپی درمان می شود. معمولا درمان به صورت 3 جلسه در هفته انجام می گیرد. به طور متوسط دوره درمان  نوروفیدبک 7 تا 15 هفته است در ادامه جدول هزینه نوروفیدبم در بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران ارائه شده است تا بیماران عزیز ضمن برآورد هزینه نوروفیدبک درمانی خود با آگاهی کافی بع کلینی قدمگاهی مبه عنوان یک مرکز نوروفیدبک در تهران مراجعه نمایند.