مرکز پزشکی آموزشی و درمانی کودکان مفید یکی از مراکز مهم علمی آموزشی و پژوهشی تخصصی ، فوق تخصصی کودکان ایران است و علاوه بر تهران، پذیرای بیماران ارجاع شده از کل کشور و گاهاً کشورهای اطراف می باشد و روزانه به طور متوسط 600 بیمار سرپایی و حدود 50 بیمار بستری از خدمات آموزشی و درمانی این مرکز بهره مند می گردند.   

دکترقدمگاهی برای مدتی در بیمارستان کاردرمانی کودکان مفید کاردرمان بوده است و سابقه ی حضور در این بیمارستان فوق تخصصی را دارد . 

دکتر قدمگاهی در بیمارستان کودکان مفید با تلاش و کوشش بسیار توانسته تجربه بسیار ارزشمندی کسب کند و حالا در کلینیک کاردرمانی دکتر قدمگاهی از آن استفاده کند . 

می توان گفت که بیمارستان کودکان مفید در تهران از بهترین بیمارستان های کاردرمانی در ایران است . دکتر قدمگاهی افتخار حضور موثر و کسب تجربه بسیار ارزشمند در این کلینیک کاردرمانی بیمارستان کودکان مفید را دارد 

این بیمارستان با همت جناب آقای حبیب الله مفید در سال 1353 به عنوان یک بیمارستان خیریه به مساحت 12000 متر مربع در خیابان شریعتی نرسیده به میر داماد پایه گذاری شده است.

 بیمارستان کودکان مفید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزشی، پزشکی و درمانی و نیز تحقیقات علمی در تهران (پایتخت کشور ایران) قرار دارد.

این بیمارستان مختص کودکان است و نقریبا همه بیماری ها مشکلات کودکان را تحت پوشش قرار میدهد

این بیمارستان در زمینه کاردرمانی و گفتار ردمانی فعال است 

شما عزیزان می توانید برای دریافت نوبت با ما تماس بگیرید